Mobilna sprawdzarka cen B2B dla WAPRO MAG

1 450,00  netto

Mobilna sprawdzrka Cen B2B – program przeznaczony dla użytkowników WAPRO Mag, na platformę Android. Doskonale współpracuje z każdą wersją WAPRO-Mag. Umożliwia szybki podgląd informacji o artykułach, które ulokowane są w bazie oraz daje możliwość wrzucenia zdjęć produktów bezpośrednio z telefonu czy tabletu. Cena podstawowa za 3 użytkowników jednoczesnych

Asseco WAPRO WAPRO Mag to profesjonalny program, który przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej. Znajduje zastosowanie między innymi w firmach produkcyjnych, handlowych oraz usługowych, niezależnie od profilu ich działalności.

Oprogramowanie WAPRO Mag START to szereg korzyści:
- sprzedaż detaliczna z wykorzystaniem programu jest sprawna i szybka,
- to wygodne zarządzanie zapasami magazynowymi,
- program posiada wbudowany moduł zamówień, który jest przejrzysty i funkcjonalny,
- rozliczanie oraz kontrole stanu płatności w oparciu o raporty bankowe i kasowe, możliwe są tutaj dzięki nowoczesnemu modułowi rozrachunków oraz dokumentów finansowych,
- moduł produkcji zastosowany w tym oprogramowaniu umożliwia sprawną komplementację produktów z użyciem zamienników,
- wbudowany moduł CRM jest bardzo prosty w obsłudze, umożliwia rejestrację wszelkich niezbędnych zadań, jak również zarządzanie relacjami z klientem.

Komu polecamy ten produkt?
- najmniejszym firmom handlowym,
- małym firmom handlowo-usługowym,
-firmom rodzinnym oraz jednoosobowym, gdzie program można wykorzystywać do fakturowania sprzedaży towarów, produktów lub świadczonych usług.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mobilna sprawdzarka cen B2B dla WAPRO MAG”