Integracja WAPRO z B2B

WAPRO B2B- jako nowoczesna platforma elektronicznej współpracy biznesowej w prowadzeniu sklepu internetowego czy handlu hurtowego- dzięki pełnej integracji z WAPRO Mag pozwala na obustronną wymianę danych, co znacznie ułatwia i przyśpiesza pracę. Poprzez automatyzację procesów, wzrasta sprzedaż, obniżają się koszty funkcjonowania firmy oraz usprawnia się komunikacja z klientem.

Wdrożenie WAPPRO WebAPI strategię B2B

Istnieje wiele powodów, dla których warto uwzględnić interfejs API w swojej firmie. Najważniejszym z nich jest ten, że pomaga on znacznie usprawniać procesy biznesowe. Umożliwia skuteczną komunikację i wnosi wiele ulepszeń do obsługi klienta, co znacznie zwiększa wydajność firmy. Uelastycznia także zarządzanie oraz organizowanie nowych źródeł danych, pochodzących od Twoich partnerów biznesowych a także pozwala na ich zespalanie pomiędzy systemami. Interfejs API pozwala także na tworzenie usług czy aplikacji pochodzących od kilku partnerów oraz łączenie je w jedno oprogramowanie, sterowane na jednej platformie.

WebAPI WAPRO integrator (REST API)

Kliknij i zobacz więcej informacji

Synchronizator WebAPI

WAPRO WebAPI jest nowym rozwiązaniem, które przekłada się na lepsze funkcjonowanie oraz produktywność firmy. To przede wszystkim narzędzie, które cechuje uniwersalność, łatwość i intuicyjność obsługi oraz niezwykła wydajność. WebAPI pozwala na wymianę informacji pomiędzy zasobami WAPRO a zewnętrznym oprogramowaniem. System ten można zintegrować na wiele sposobów- ze sklepem internetowym, CRM, B2B czy programem magazynowym. WebAPI do WAPRO pozwala: zintegrować swój system z oprogramowaniem; pobierać szczegółowe informacje ze swojego systemu; pobierać dane kontaktowe swoich klientów; dostosowywać na bieżąco informacje o sprzedaży.

APROSTSYTEM udostępnia swoim użytkownikom w pełni funkcjonalny interfejs do programowania (API), który umożliwia programistom tworzenie rozwiązań, mogących działać w ramach systemu WAPRO ERP, zwiększając tym samym swobodę użytkowania. Możliwości tworzenia aplikacji oraz ich integracji z platformą są nieograniczone, każdy użytkownik może rozwijać je według własnych potrzeb. Otwarte API pozwala także tworzyć dowolne aplikacje integrujące WAPRO z systemami B2B innych firm. Dodatkowo użytkownicy WAPRO ERP mogą rozwijać aplikacje do zarządzania z użyciem telefonów, zarówno Android, jak i IPhone.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.