WAPRO Kaper - Księgowość i fakturowanie

Program dla profesjonalnych biur księgowych oraz dużych przedsiębiorstw

Prowadząc własną firmę trzeba pamiętać o rzetelnym i profesjonalnym prowadzeniu księgowości. Księgowość Twojej firmy oparta jest na księdze przychodów i rozchodów, ryczałtowej ewidencji sprzedaży? Rozliczasz dochody z najmu oraz prowadzenia uproszczonych płac, ewidencji środków trwałych lub rozliczasz samochody? Posiadanie odpowiedniego systemu pozwoli Ci nad wszystkim zapanować. Ogarnij wszystkie sprawy związane z księgowością i sprawdź dlaczego nowoczesne firmy posiadają system WAPRO Kaper.

Dla kogo księga podatkowa i ryczałt WAPRO Kaper?

System WAPRO Kaper został stworzony tak, by dawał możliwość obsługi wielu podmiotów gospodarczych. Rozwiązanie stworzone przez Asseco umożliwia pracę w sieci i z powodzeniem jest wykorzystywane przez m.in. biura rachunkowe. Za pomocą programu można np. obliczyć i drukować deklaracje podatkowe, rozliczać prywatne samochody i emitować dokumenty księgowe.

W trosce o Klientów i zapewnienie najlepszej obsługi program WAPRO Kaper został wyposażony w mechanizm, który umożliwia ewidencjonowanie środków trwałych i służy do odliczania miesięcznych odpisów amortyzacyjnych. Program umożliwia ewidencję zakupionego wyposażenia do firmy, które nie jest sklasyfikowane jako środki trwałe. WAPRO Kaper jest dostępny w kilku wariantach dzięki czemu masz możliwość obsługiwania wynagrodzeń oraz tworzenia deklaracji dla ZUS-u i Urzędu Skarbowego.

WAPRO Kaper to połączenie doświadczenia z nowoczesnością

Powstanie systemu WAPRO Kaper to efekt ciężkiej pracy, która została poparta doświadczeniem firmy, która korzysta z najnowszych technologii w tworzeniu aplikacji biznesowych z wieloma możliwościami. Program jest dostosowany do środowiska i interfejsu Microsoft Windows (Windows 7 i 8) oraz może bez problemów działać na platformie WAPRO online, a rozliczanie jest dostępne w modelu SaaS (Software as a Service).

Miej wszystko pod kontrolą

Kontrola i porządek w księgowości to kluczowa kwestia w prowadzeniu własnego biznesu. Program WAPRO Kaper doskonale sprawdzi się w profesjonalnych biurach rachunkowych oraz w małych rodzinnych firmach. Rozwiązanie powinno zainteresować zwłaszcza początkujących przedsiębiorców, którzy jeszcze nie do końca znają szczegółowo wszystkie przepisy podatkowe. Dzięki temu będą mogli samodzielnie zadbać o całą dokumentację księgową.

Ważne jest to, że aplikacja działa od razu po jej zainstalowaniu i nie trzeba jej specjalnie konfigurować. Jedynie co trzeba zrobić to wprowadzić podstawowe dane, a takie operacje jak np. naliczanie składek ubezpieczeniowych lub wprowadzenie zapisów do rejestru VAT są robione automatycznie. WAPRO Kaper to oszczędność czasu i minimalizacja ryzyka popełnienia błędu w księgowości. Co ważne, program jest w pełni dostosowany do wszystkich przepisów prawnych i jest na bieżąco aktualizowany.

Program WAPRO Kaper powstał z myślą o Twoim biznesie. Korzyści korzystania z naszego rozwiązania to m.in. prosta instalacja i bardzo duża funkcjonalność. Program zapewnia również szeroką gamę formularzy podatkowych, a sam system na bieżąco jest aktualizowany z obowiązującymi przepisami. WAPRO Kaper daje również możliwość skorzystania z wariantu dedykowanego dla biur rachunkowym.

Program WAPRO Kaper powstał z myślą o Twoim biznesie. Zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest inna i wymaga często innych rozwiązań. Dlatego z myślą o tym WAPRO Kaper jest dostępny w trzech wariantach, które jeszcze bardziej wpłyną na rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Wybierz jeden z wariantów i wejdź na wyższy poziom w prowadzeniu księgowości.

Skorzystaj z zalet programu WAPRO Kaper

System WAPRO Kaper sprawdzi się w prowadzeniu małych firm bez względu na przyjętą formę opodatkowania (księga przychodów i rozchodów, ryczałt, najem). Dostępne dodatkowe moduły pomogą w obsłudze wynagrodzeń, ewidencji środków trwałych oraz rozliczenie przebiegów pojazdu. Produkt od firmy Asseco kompleksowo wspiera działanie i zarządzanie firmą. System sprawdzi się doskonale w biurach rachunkowych oraz w pełni pomoże początkującym przedsiębiorcom, którzy dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą i samodzielnie mogą prowadzić dokumentację księgową i naliczają zobowiązania podatkowe i opłaty ZUS.

WAPRO Kaper to:

  • Kompletny zestaw narzędzi, który sprawdzi się w zarządzaniu małą firmą. Dostępne moduły kompleksowo wspierają działanie Twojego biznesu. Dodatkowo obniżysz koszty oprogramowania i znacząco poprawisz wydajność pracy.
  • Pełna automatyzacja pracy. System zwiększa efektywność pracy, zmniejsza koszty i minimalizuje ryzyko powstania błędu. Wszystko przez zautomatyzowanie operacji, które są związane z księgowaniem i rozliczaniem podatków.
  • Niskie koszty zakupu i utrzymania. Program oprócz wielu korzyści oferuje niski koszt zakupu i eksploatacji. Koszty obniżenia działalności to m.in. zasługa pełnej automatyzacji wielu procesów i rozbudowania funkcjonalności programu.
  • Prosta instalacja. Do naszego systemu nie potrzebujesz skomplikowanej infrastruktury sieci komputerowej. Program zainstalujesz w kilka chwil na standardowym komputerze, a samo narzędzie jest od razu gotowe do pracy po zakończonej instalacji.
  • Przejrzystość. Twórcy WAPRO Kaper oprócz zadbania i funkcjonalność i pełną automatyzację pracy zadbali również o ergonomię i przejrzystość. Dzięki temu nie trzeba specjalistycznego szkolenia, by zacząć przygodę z programem.
  • Zgodność z aktualnymi przepisami. WAPRO Kaper jest na bieżąco aktualizowany ze zmieniającymi się przepisami prawa. Oznacza to, że żadna zmiana w prawie Cię nie ominie, a program dalej będzie w pełni funkcjonalny.

Wiemy, że prowadzenie księgowości wymaga często dużego nakładu czasu i pracy. Program WAPRO Kaper to rozwiązanie, które profesjonalnie wesprze działanie Twojej firmy w każdym aspekcie związanym z księgowością. Skontaktuj się z naszymi ekspertami i poznaj jeszcze bardziej rozwiązanie od firmy Asseco. Przekonaj się, że prowadzenie księgowości z naszym programem wprowadzi Twój biznes na jeszcze wyższy poziom.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4