WAPRO Best - Zarządzanie i Inwentaryzacja

Ewidencjonowanie i inwentaryzacja środków trwałych

Wiemy jak wprowadzeniu własnego biznesu ważne jest kompleksowe i sprawne zarządzanie majątkiem firmy. Program środki trwałe WAPRO Best to nowoczesny system, który ułatwi Tobie ewidencjonowanie, aktualizację oraz doskonale sprawdzi się w przeprowadzeniu inwentaryzacji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych i pozostałych składników majątku firmy.

WAPRO Best to kompleksowe wsparcie nowoczesnej firmy

Program środki trwałe WAPRO Best to nowoczesny system, który ułatwia zarządzanie majątkiem firmy. Dotyczy to m.in. przedsiębiorstw, jak i biur rachunkowych, które prowadzą dla swoich klientów ewidencję środków trwałych. Stworzony przez firmę produkt Asseco może działać także na platformie WAPRO online i może być rozliczany jako usługa w modelu SaaS.

Sprawnie zarządzaj majątkiem przedsiębiorstwa

Dlaczego warto posiadać program WAPRO Best? Nasze narzędzie zapewnia prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia. Dzięki programowi masz możliwość skorzystania z automatycznego naliczania odpisów amortyzacyjnych wg różnych kluczy. Uwzględnisz m.in. takie operacja jak ulepszenia, przeszacowania, sprzedaż lub likwidacje. Wszystkie wykonane czynności są notowane i spełniają potrzeby systemów finansowo-księgowych.

Nowoczesność i bezpieczeństwo

Twórcy programu doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważne w działaniu nowoczesnej firmy jest stabilność, wydajność i bezpieczeństwo wszystkich danych. WAPRO Best to program, który łączy wszystkie te cechy. W aplikacji zastosowano technologię klient-serwer, która opiera się na serwerze baz danych MS SQL Server od firmy Microsoft. Takie rozwiązanie sprawia, że informacje są szybko przetwarzane, a wszystko to w połączeniu z wysoką stabilnością i bezpieczeństwem wszystkich danych. Działanie programu może być wspierane innymi programami Windows (MS Excel, MS Access itp.) co w połączeniu z połączeniu z internetem tworzy zaawansowany technologiczne produkt, który sprawdzi się doskonale w małych i większych wymagających firmach.

WAPRO Best zapewnia zaawansowany system zabezpieczeń. Oznacza to, że każdy użytkownik zostaje przypisany do określonej grupy użytkowników programu i posiada unikalny identyfikator i hasło. Każda grupa będzie odpowiadać za funkcjom i stanowiskom w firmie. Program został stworzony tak, by istniała możliwość ograniczania dostępu do programu i danych na trzech niezależnych poziomach (menu, funkcje, zasoby). Takie rozwiązanie sprawia, że system będzie szczelny i w pełni zabezpieczony.

Zalety i korzyści WAPRO Best

Program WAPRO BEST powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy potrzebowali programu wspierającego ich codzienną pracę. Dzięki naszemu rozwiązaniu kompleksowo wesprzesz procesy zarządzania składnikami majątku trwałego firmy (od środków trwałych przez wartości niematerialne i prawne do wyposażenia). Oprócz tego dowolnie możesz zarządzać zgromadzonymi danymi. Program sprawdzi się w przedsiębiorstwach i biurach rachunkowych, a do największych zalet zaliczamy:

  • Pełną obsługę środków trwałych. W programie dostępne są wszystkie dokumenty i wykonane operacje na środkach trwałych, inwestycji, wartościach niematerialnych i prawnych oraz możliwe jest sporządzenie ewidencji wyposażenia.
  • Informacje z księgowości dostępne na bieżąco. Dzięki automatycznej wymianie danych z narzędziem WAPRO Fakir masz pewność, że będziesz ze wszystkimi aktualnościami danych księgowych, które dotyczą środków trwałych.
  • Wyeliminuj wszystkie błędy. Program skutecznie zmniejsza ryzyko popełnienia błędów podczas zarządzania środkami trwałymi, naliczeniami i przeszacowaniami. Wszystko to dzięki automatyzacji prac i przenoszenia danych we wsparciu nowoczesnych mechanizmów.
  • Jeszcze lepsza analiza danych. WAPRO Best współpracuje z nowoczesnych i wydajnym narzędziem analitycznym – WAPRO Analizy. Dzięki temu będziesz cały czas na bieżąco ze wszystkimi procesami.
  • Sprawna wymiana danych. WAPRO Best w połączeniu z aplikacjami finansowo-księgowymi i analitycznymi od firmy WAPRO pozwoli na jeszcze lepsze zarządzania środkami trwałymi i wyposażeniem.
  • Ciągły rozwój Twojego biznesu. Program dostępny jest w wariantach, które jeszcze bardziej mają spełnić potrzeby i oczekiwania Twojej firmy. Wraz z rozwojem masz możliwość dokupienia pakietów i zwiększania ilości środków trwałych do obsługi.

Wariant BIZNES i BIURO – co wybrać?

Zależy nam, by rozwiązania dla Twojego biznesu były „szyte na miarę”. Chcemy, by programy oferowane przez Asseco spełniały wszystkie potrzeby i oczekiwania nowoczesnych firm. Chcąc jeszcze bardziej zadbać o kompleksową obsługę przedsiębiorców, program WAPRO Best dostępny jest w dwóch wariantach. Wybierz te, który najbardziej odpowiada Twojej codziennej pracy.

WAPRO Best Biuro
WAPRO Best Biznes

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2