Magazynowy system informatyczny jest to system przypisany zarządzaniu ruchem i przechowywaniem towarów w magazynach oraz centrach dystrybucyjnych, ściśle dostosowany do potrzeb jego użytkowników. Gwarantuje łatwość obsługi, minimalizację czasu wdrażania oraz znaczne obniżenie kosztów funkcjonowania magazynu.

Korzyści z zastosowania systemu WMS

Jest ich wiele, jednak do najważniejszych z pewnością zaliczyć można:

  • kompletny zbiór informacji o lokalizacji każdego produktu; zmniejszenie czasu i kosztów wykonywania operacji magazynowych;
  • minimalizację pomyłek w kompletacji zamówień; maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej dzięki zarządzaniu obszarem;
  • skrócenie czasu inwentaryzacji towaru oraz bieżące informowanie o stanie magazynu;
  • ograniczenie do minimum dokumentacji papierowej w pracy magazynu; możliwość dokładnego śledzenia partii produkcyjnych;
  • całkowitą kontrolę pracy magazynierów; zapewnienie bezpieczeństwa pracowników poprzez przydział zakresu operacji a także kontrola ruchu towarów.

WebAPI WAPRO integrator (REST API)

Kliknij i zobacz więcej informacji

System ten odznacza się obszerną funkcjonalnością, która działa na zasadzie- jak najmniej operacji, jak najwięcej pozyskanych danych. Dzięki na przykład niewielkiemu urządzeniu przenośnemu wyposażonemu w  skaner kodów kreskowych oraz WMS możliwa jest łatwa i szybka rejestracja każdego ruchu towaru na magazynie, od chwili ich dostarczenia z produkcji, do momentu opuszczenia magazynu z przeznaczeniem do klienta.

Synchronizator WebAPI

Dzięki powiązaniu WebAPI, które jest nowoczesnym, intuicyjnym i wydajnym narzędziem, zarządzanie firmą będzie jeszcze łatwiejsze i efektywniejsze. Udostępnienie interfejsu do programowania pozwoli rozwinąć produkty i funkcjonalności według własnych potrzeb.

WebAPI jest to usługa sieciowa, która umożliwia wymianę lub transfer informacji pomiędzy zasobami WAPRO a zewnętrznym oprogramowaniem. Rozwiązanie to pozwala każdemu programiście na integrację swoich rozwiązań z mechanizmem wszystkich programów linii WAPRO.   W ramach API WAPRO udostępniany jest zbiór metod, odpowiadającym kolejnym funkcjom oprogramowania. Synchronizator ten to usługa, która umożliwia dostęp do wszystkich zasobów i logiki systemu. API można zintegrować na wiele sposobów- ze sklepem internetowym, systemem nadawania przesyłek, CRM czy B2B. WebAPI do WAPRO pozwala m.in. zintegrować swój system z oprogramowaniem; pobrać szczegółowe informacje ze swojego systemu;  pobrać dane kontaktowe klientów; dostosowywać a bieżąco informacje o sprzedaży.

APROSYTSEM udostępnił swoim użytkownikom funkcjonalny interfejs do programowania aplikacji, umożliwiający programistom tworzenie rozwiązań, mogących działać w ramach systemu WAPRO ERP, zwiększając wygodę użytkowania.

Możliwość komentowania jest wyłączona.