Bez odpowiednio dobranego oprogramowania ERP wydajność operacyjna przedsiębiorstwa może nie być zadowalająca. Problemem często jest brak dostatecznej kontroli pracy, osiąganych wyników, jak i właściwego zabezpieczenia ważnych danych. Kompleksowe zarządzanie firmą ułatwia innowacyjny system enova365. Przekonaj się, dlatego zdecydowało się na niego tak wiele przedsiębiorstw.

Czym jest enova365?

enova365 to oprogramowanie ERP wspierające wszystkie obszary działalności firmy. Do wyboru są trzy różne warianty:

 • srebrny - dla małych przedsiębiorstw, w początkowej fazie rozwoju,
 • złoty - dla średnich przedsiębiorstw, które prężnie się rozwijają,
 • platynowy - dla dużych przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji i instytucji publicznych.

System bardzo dobrze sprawdza się w firmach działających w sektorze transportowym, produkcyjnym, usługowym, a także w sektorach użyteczności publicznej. Pozwala on na automatyzację procesów w przedsiębiorstwie, w efekcie czego są przeprowadzane sprawniej. Co więcej, enova365 daje możliwość stałego kontrolowania wszystkich etapów pracy i ich rezultatów.

enova cennik

Dla kogo oprogramowanie enova365 jest odpowiednie?

System enova365 sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie wymagającym zwiększenia jego wydajności operacyjnej. Oprogramowanie bazuje na modułach przeznaczonych dla ściśle określonych działów firmy (nawet z wyznaczoną liczbą wymaganych stanowisk pracy). Mogą one działać samodzielnie, ale warto podkreślić, że cały system ma wspólną bazę danych, co zapewnia szybki dostęp do niezbędnych informacji.

Dostępność wielu modułów

Dzięki odpowiedniemu doborowi modułów i skonfigurowaniu ich już na etapie wdrożenia, program enova365 staje się bardzo dobrze dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Dostępne segmenty to m.in.:

 • Kadry i Płace,
 • Sprzedaż i CRM,
 • Finanse i Księgowość,
 • Procesy,
 • Handel i Magazyn,
 • Windykacja,
 • Produkcja,
 • Projekty,
 • Delegacje Służbowe,
 • Wypożyczalnia,
 • Business Intelligence.

Każdy z modułów systemu wspomaga funkcjonowanie określonego działu. enova365 to oprogramowanie, które rozwija się wraz z przedsiębiorstwem. Jeśli zajdzie taka konieczność, możliwe jest  wdrożenie dodatkowych segmentów, które początkowo nie były niezbędne, nie wymaga to instalacji od nowa całego systemu.

Innowacyjność i aktualność oprogramowania

Oprogramowanie enova365 służy do kompleksowego zarządzania wszystkimi zasobami firmy. Pozwala na gromadzenie, przechowywanie i interpretację danych, umożliwia też zautomatyzowanie zachodzących wewnątrz przedsiębiorstwa procesów oraz usprawnienie przepływu danych w jego obrębie. System został już wielokrotnie nagrodzony za innowacyjność. enova365 to jedyne oprogramowanie ERP w Polsce, które daje możliwość korzystania z różnych interfejsów na poziomie bazy danych. Użytkownicy mają do wyboru interfejs przeglądarki, okienkowy, a także dotykowy.

enova cennik grafika
enova cennik grafika

System jest na bieżąco aktualizowany, nie tylko w oparciu o nowoczesne trendy w biznesie, ale i obowiązujące w Polsce normy prawa. Odpowiada za to doświadczony zespół, w skład którego wchodzą specjaliści w dziedzinie handlu, zarządzania, kadr czy księgowości. Istotne jest, że wraz z rozwojem oprogramowania wprowadzane są nowe, przydatne funkcje.

Kontrola nad wszystkimi procesami

enova365 to system pozwalający na zachowanie pełnej kontroli nad każdym procesem, jaki zachodzi w obrębie firmy. Umożliwia on samodzielne przydzielanie poszczególnych pracowników do określonych zadań i sprawdzanie stanu ich realizacji. To zapobiega przestojom w pracy. Za pomocą oprogramowania można precyzyjnie zaplanować wszystkie podejmowane działania, a na podstawie szczegółowych zestawień i raportów dokonywać bieżących analiz.

Gwarancja bezpieczeństwa przechowywanych danych

Bezpośrednio z oprogramowania enova365 można archiwizować cenne dokumenty. Przechowywanie baz danych, archiwum poczty elektronicznej czy faktur jest w pełni bezpieczne. Co ważne, użytkownicy mają dostęp do wszystkich danych za pośrednictwem wersji webowej oraz aplikacji mobilnej. Rozbudowa systemu nie wiąże się z utratą cennych informacji, które są w nim przechowywane.

enova365 oprogramowanie erp

Pełna personalizacja

Decydując się na system enova365, można mieć pewność, że będzie on w pełni spersonalizowany, a więc dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Wynika to z możliwości samodzielnego doboru potrzebnych modułów, ale nie tylko. Użytkownik może zmieniać wygląd i sposób obsługi interfejsu zależnie od własnych preferencji. To on definiuje listy (poprzez dodawanie oraz usuwanie kolumn z danymi), określa swoje filtry danych, układa menu ulubionych zakładek i wybiera parametry eksportowania danych. Tym samym praca z oprogramowaniem staje się bardziej komfortowa, co ma pozytywny wpływ na efektywność pracownika.

Czy warto zdecydować się na system enova365?

enova635 to nowoczesne oprogramowanie, które można z powodzeniem dopasować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. To połączenie łatwej obsługi z wieloma możliwościami wykorzystania, co powinien zapewniać każdy dobry system ERP czy CRM. Oprogramowanie jest odpowiednie dla każdej firmy, niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju się znajduje. Mowa tu w szczególności o nowoczesnych przedsiębiorstwach, w których bardzo ważnym elementem działalności są technologie internetowe. System enova365 sprawdza się w różnych branżach, takich jak nieruchomości, logistyka i spedycja, budownictwo, a nawet media i rozrywka.

Możliwość komentowania jest wyłączona.