Integracja WAPRO z CRM

Produkty WAPRO to nowoczesne, wszechstronne narzędzia wspierające prowadzenie biznesu dla każdej firmy, niezależnie od branży i jej wielkości. Pozwalają na uporządkowanie przebiegu procesów w przedsiębiorstwie, dzięki czemu zwiększając efektywność działania, usprawniając wymianę informacji oraz poprawiając komunikację.

Niezmiernie istotne w powadzeniu firmy są kontakty i relacje z klientami, od których w dużej mierze zależne jest powodzenie naszego biznesu. W programie WAPRO Mag  zastosowano prosty w obsłudze mechanizm zarządzania relacjami z klientem (CRM), w celu usprawnienia przepływu danych.

Integracja CRM z WAPRO Mag pozwala na obustronną wymianę danych oraz stały przepływ informacji pomiędzy CRM a daną platformą informatyczną, w tym między innymi:

  • Synchronizację kontaktów oraz danych kontrahentów;
  • Rejestrację wybranych kontrahentów;
  • Szybki i prosty kontakt z kontrahentami;
  • Optymalizację procesów biznesowych w zakresie pozyskiwania nowych kontaktów oraz utrzymywania dotychczas zbudowanych relacji.
WebAPI integrator WAPRO

WebAPI WAPRO integrator (REST API)

Kliknij i zobacz więcej informacji

WebAPI to usługa sieciowa, która umożliwia wymianę informacji pomiędzy zasobami WAPO a zewnętrznym oprogramowaniem. Dzięki temu każdy programista ma możliwość integracji swoich rozwiązań z mechanizmem wszystkich oprogramować WAPRO- MAG, FAKIR, GANG. W ramach API udostępniany jest zbiór metod, odpowiadającym poszczególnym funkcjom oprogramowania. System ten można zintegrować na wiele sposobów. WebAPI do WAPRO można wykorzystać w celu: integracji swojego systemu z oprogramowaniem;  pobierania szczegółowych informacji ze swojego systemu; transferu danych swoich klientów;  dostosowania na bieżąco informacji o sprzedaży.

APROSYSTEM udostępnił więc swoim użytkownikom w pełni funkcjonalny interfejs do programowania aplikacji. Każdy korzystający z WAPRO ERP ma dzięki temu możliwość tworzenia własnych rozwiązań wspierających handel, logistykę, księgowość, kadry i płace a także administrację. Możliwości tworzenia aplikacji i integracja ich z platformą są nieograniczone a każdy użytkownik może dostosowywać je do własnych potrzeb.  Ponadto użytkownicy WAPRO ERP mają możliwość na przykład rozwijać aplikacje do zarządzania z użyciem telefonów.

Możliwość komentowania jest wyłączona.