Help!
Pobierz
TeamViewer'a »

Zmień swój stary program DOS na WINDOWS

22 Czerwca 2017r
Zmień swój stary program DOS na WINDOWS

Przejdź już dzisiaj na wersję Windows w zaskakująco niskiej cenie!

 

Dnia 30 września 2016 Wapro bezpowrotnie kończy produkcję oraz prowadzenie wsparcia technicznego programów dla DOS.

Macie Państwo jedyną i niepowtarzalną okazję na satysfakcjonujące pożegnanie produktów dedykowanych dla DOS.

 

Jedyne co należy zrobić, to zgłosić chęć zmiany z produktów dla DOS na aktualne oprogramowanie dla Windows. Poinformuj nas o tej decyzji i odbierz nową wersję dla Windows już od 10zł!

 

Wkrocz w nową erę rozwoju firmy z najświeższą wersją oprogramowania dla Windows.

 

 


Zasady zmiany programu „crossupgrade”:

 

1. Cena 100 zł netto za stanowisko - Do otrzymania oprogramowania dla Windows w promocyjnej cenie uprawnieni są użytkownicy programów DOS w wersjach wprowadzonych do sprzedaży po 1 października 2015.

Uwaga!
Aby otrzymać promocyjna cenę za stanowiska oprogramowania dla Windows należy dostarczyć następujące dokumenty: fakturę zakupu programu bądź ostatniej płatnej aktualizacji, certyfikat autentyczności, kartę rejestracyjną dla użytkownikaoświadczenie o rezygnacji z prawa do użytkowania oprogramowania dla DOS na korzyść oprogramowania dla Windows.


2. Rabat 40% - Do otrzymania rabatu uprawnieni są użytkownicy programów DOS w wersjach wydanych przed 1 października 2015.

 

3. Promocja rozpoczyna się w dniu 7 września 2016 roku i trwa do 31 stycznia 2017 roku, dotyczy wszystkich produktów Asseco WAPRO dla DOS, mających swoje odpowiedniki w rodzinie produktów dla Windows.Uwaga!
Aby go otrzymać należy dostarczyć certyfikat autentycznościkartę rejestracyjną dla użytkownika oświadczenie o rezygnacji z prawa do użytkowania oprogramowania dla DOS na korzyść oprogramowania dla Windows.

Rabat dotyczy przejścia z posiadanego oprogramowania dla DOS na odpowiadające mu wprost oprogramowanie dla Windows.

Promocje
Archiwum

Partnerzy

Jesteśmy Złotym Partnerem i Autoryzowanym Serwisem Asseco Wapro