WAPRO PPK - Przewodnik | Pobierz E-BOOK - Aprosystem


WAPRO PPK

W związku ze zbliżającymi się terminami wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatny e-book “Przewodnik po WAPRO PPK”. Dokument ten sposób zwięzły opisuje w jaki sposób wprowadzić obsługę PPK w firmie użytkującej oprogramowanie Asseco WAPRO Gang. W przewodniku znajdą Państwo instrukcje wdrożenia PPK od zawarcia umów o zarządzanie i prowadzenie PPK poprzez naliczanie list płac, aż do rozliczeń składek z instytucją finansową.

Dobrą informacją również jest, że moduł WAPRO PPK wspierający procesy obsługi PPK jest całkowicie darmowy dla użytkowników posiadających aktualą wersję programu WAPRO Gang.
Jeżeli potrzebują Państwo szerszego, indywidualnego wsparcia we wdrożeniu PPK, zapraszamy do skorzystania z kompleksowej usługi “Pakiet wdrożeniowy PPK”.

Wypełnij formularz i odbierz bezpłatny E-BOOK

ebook ppk wapro

Klikając w przycisk „Prześlij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Aprosystem Sp. z o.o. ul. Krakowska 86, 35-111 Rzeszów, NIP: 813-10-13-326 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w celu przygotowania oferty lub kontaktu telefonicznego.

Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych są zawarte w Regulaminie i Polityce prywatności. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@aprosystem.pl

Dodaj komentarz