Zmień swój stary program DOS na WINDOWS - Aprosystem


Regulamin promocji:

Przejdź już dzisiaj na wersję Windows w zaskakująco niskiej cenie!

Dnia 30 września 2016 Wapro bezpowrotnie kończy produkcję oraz prowadzenie wsparcia technicznego programów dla DOS. Macie Państwo jedyną i niepowtarzalną okazję na satysfakcjonujące pożegnanie produktów dedykowanych dla DOS.

Jedyne co należy zrobić, to zgłosić chęć zmiany z produktów dla DOS na aktualne oprogramowanie dla Windows. Poinformuj nas o tej decyzji i odbierz nową wersję dla Windows już od 10zł!

Wkrocz w nową erę rozwoju firmy z najświeższą wersją oprogramowania dla Windows.

Zasady zmiany programu„crossupgrade”:

1. Cena100 zł netto za stanowisko -Do otrzymania oprogramowania dla Windows w promocyjnej cenie uprawnieni są użytkownicy programów DOS w wersjach wprowadzonych do sprzedaży po 1 października 2015.

Uwaga!

Aby otrzymać promocyjna cenę za stanowiska oprogramowania dla Windows należy dostarczyć następujące dokumenty:fakturę zakupu programubądź ostatniej płatnej aktualizacji,certyfikat autentyczności, kartę rejestracyjną dla użytkownika, oświadczenie o rezygnacji z prawa do użytkowania oprogramowania dla DOS na korzyść oprogramowania dla Windows.

2. Rabat40% -Do otrzymania rabatu uprawnieni są użytkownicy programów DOS w wersjachwydanych przed 1 października 2015.

3.Promocja rozpoczyna się w dniu 7 września 2016 roku i trwa do 31 stycznia 2017 roku, dotyczy wszystkich produktów Asseco WAPRO dla DOS, mających swoje odpowiedniki w rodzinie produktów dla Windows.

Uwaga!

Aby go otrzymać należy dostarczyćcertyfikat autentyczności, kartę rejestracyjną dla użytkownika oświadczenie o rezygnacji z prawa do użytkowania oprogramowania dla DOS na korzyść oprogramowania dla Windows.

Rabat dotyczy przejścia z posiadanego oprogramowania dla DOS na odpowiadające mu wprost oprogramowanie dla Windows.

Możliwość komentowania jest wyłączona.