Help!
Pobierz
TeamViewer'a »

Portal dla klientów biur rachunkowych zupełnie za darmo!

18 Sierpnia 2016r
Portal dla klientów biur rachunkowych zupełnie za darmo!

Biuro Rachunkowe Online

Zaoferuj swoim klientom bezpłatny dostęp do usługi Biuro Rachunkowe Online Portal Klienta, która daje możliwość dostępu do podstawowych informacji takich jak między innymi stan rozrachunków, naliczone podatki, podstawowe wskaźniki oraz wielu wielu innych. Do 31 grudnia 2017 dostęp do tej usługi jest całkowicie bezpłatny, niezależnie od wersji i rodzaju programu sprzedażowego, jaki posiada Twój klient.

Wszystkie dane i informacje są dostępne w formacie PDF oraz systematycznie aktualizowane.

Klient, który korzysta z najnowszej wersji programów WAPRO Mag dla Windows lub WAPRO Fakturka ma możliwość przesyłania danych bezpośrednio do Twojego programu księgowego WAPRO Fakir lub WAPRO Kaper. Opcja ta wyklucza możliwość pomyłki podczas zapisywania plików oraz problemy podczas eksportowania plików.

Regulamin promocji „Biuro Online dla każdego klienta”:

  • 1. Organizatorem promocji „Biuro Online dla każdego klienta” jest firma Asseco Business Solutions – Oddział w Warszawie w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
  • 2. Warunkiem udziału w promocji jest przystąpienie do Programu dla Biur Rachunkowych i podpisanie umowy wraz z aneksem.
  • 3. W ramach promocji biuro spełniające warunki wymienione w pkt 2 ma prawo do udostępnienia wszystkim klientom biura (niezależnie od marki i rodzaju oprogramowania używanego przez klienta) dostępu do Biuro Rachunkowe Online Portal Klienta.
  • 4. Promocja rozpoczyna się 31 marca 2015 roku i trwa do 31 grudnia 2017 roku.
  • 5. W tym okresie Organizator gwarantuje nie naliczanie opłat za dostęp do usługi Biuro Rachunkowe Online Portal Klienta.
  • 6. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
Promocje
Archiwum

Partnerzy

Jesteśmy Złotym Partnerem i Autoryzowanym Serwisem Asseco Wapro