Help!
Pobierz
TeamViewer'a »

WAPRO Mag START już od 1zł!

10 Stycznia 2017r
WAPRO Mag START już od 1zł!

WAPRO Mag START już od 1zł!

Zyskaj podwójnie przy zakupie pakietu WAPRO Mag wraz z serwisem WAPRO abStore!

Oferujemy nowatorską platformę do zarządzania sprzedażą zarówno stacjonarnie, jak również przez internet w pakiecie z atrakcyjnie niską ceną na zakup WAPRO Mag dla Windows.

Jako dodatek możesz zyskać WAPRO Mag dla Windows w wersji START tylko za 1zł!

Podczas zakupu pakietu WAPRO Mag wraz z WAPRO abStore zyskujesz podwójnie! W pakiecie otrzymasz bowiem oprócz sklepu internetowego i programu magazynowego pełną wersję platformy do zarządzania transakcjami internetowymi oraz stacjonarnymi wraz z opcją obsługi aukcji Allegro.

Oszczędzaj z nami!

Regulamin promocji:
  • 1. Organizatorem promocji WF-Mag START za 1 złoty!" jest firma Asseco Business Solutions Oddział w Warszawie, w dalszej części regulaminu zwana Organizatorem.
  • 2. Warunkiem udziału w promocji jest zakup jednego z nowych abonamentów sklepu internetowego abStore. Lista cen promocyjnych dostępna jest na stronie http://www.abstore.pl/cennik
  • 3. W ramach promocji, klient spełniający warunki wymienione w pkt 2 ma prawo do zakupu dowolnej ilości abonamentów w ramach promocji.
  • 4. Jeżeli klient nie posiadał dotychczas programu WF-Mag dla Windows, to przy zakupie abonamentu sklepu internetowego abStore na 360 dni może otrzymać program

    WAPRO Mag dla Windows START za 1 zł netto

  • 5. Promocja trwa do odwołania.
  • 6. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany warunków promocji w trakcie jej trwania.
  • 7. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Organizator.
Promocje
Archiwum

Partnerzy

Jesteśmy Złotym Partnerem i Autoryzowanym Serwisem Asseco Wapro