Windykator dla WAPRO Mag

149,00  netto

Windykator dla WAPRO-Mag to skuteczny program do przypominania kontrahentom między innymi o niezapłaconych fakturach. Aplikacja prosta, przejrzysta i funkcjonalna. Aby sprawdzić funkcjonalność programu zachęcamy do przetestowania wersji demo!

Windykator dla WAPRO-Mag
Aby sprawdzić funkcjonalność programu zachęcamy do przetestowania wersji demo!

Windykator to program do przypominania kontrahentom między innymi o niezapłaconych fakturach. Jest to oprogramowanie bardzo proste w obsłudze i funkcjonalne.

Jest to program, który wysyła spersonalizowane przypomnienia o wszelkich przeterminowanych płatnościach twoim dłużnikom. Przypomnienia te zawierają wszystkie niezbędne dane, które umożliwią dłużnikowi wyrównanie należności – to między innymi terminy przedawnienia oraz kwoty. Program działa w pełni automatycznie i jest bardzo prosty w konfiguracji, współpracuje z programem WAPRO-Mag.

Jest to system sprawdzony, który pozwala zaoszczędzić aż do 50% czasu, który przeznaczyć trzeba na wysyłanie powiadomień. Sekret tego oprogramowania tkwi przede wszystkim w komunikacji windykatora z oprogramowaniem WAPRO oraz wielu opcjom ustawień. Windykator sprawnie współpracuje z każdą wersją programu WAPRO-Mag.

Dzięki temu oprogramowaniu nie musisz już tracić cennego czasu na to, aby każdemu z osobna przypominać o jego zaległościach – koniec z wysyłaniem wiadomości i dzwonieniem. Windykator poinformuje cię do kogo zostało wysłane przypomnienie, kiedy zostało ono przesłane i jakie kwoty znajdują się na fakturach. Szablon każdej wiadomości wysyłanej do klienta możesz bez problemu edytować, tak aby zawierał na przykład logo firmy, inne dane i był do tego oryginalny.

Komu polecamy ten produkt?
Program dedykowany jest między innymi firmom, które borykają się z problemem ściągania należności.

Sprawdź jakie korzyści niesie ze sobą użytkowanie tego programu! Ułatwi on twoją pracę i pozwoli ci odzyskać należne pieniądze!

Podana cena dotyczy Windykatora dla WAPRO-Mag WIN Start. Cena dla wariantów wyższych (Biznes, Prestiż, Prestiż Plus) to 249zł netto/306,27zł brutto.

Wersje demo generujemy i wysyłamy indywidualnie na konkretny NIP firmy. W tym celu prosimy o kontakt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Windykator dla WAPRO Mag”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *