Asseco WAPRO Fakturka Start

170,00  netto

Prosty, przejrzysty program do szybkiego i wygodnego wystawiania faktur. Intuicyjna obsługa pozwala szybko rozpocząć pracę w programie od razu po jego zainstalowaniu. Dedykowany w szczególności firmom nie prowadzącym gospodarki magazynowej.

Kategorie:

Program WF-Fakturka zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o małych firmach:
– idealny dla placówek, które wystawiają miesięcznie maksymalnie kilkaset faktur (paragonów),
– doskonale sprawdza się w sklepach oraz zakładach usługowych,
– dla firm, których profil działalności nie wymaga stanów magazynowych, czyli właśnie na przykład do działalności usługowej,
– świetny do obsługi tych punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie odgrywa zbyt dużego znaczenia,
– dobre rozwiązanie dla firm jednoosobowych, które miesięcznie wystawiają tylko kilka faktur.
Program jest bardzo łatwy w obsłudze i w pełni przejrzysty. Przyswojenie wszystkich jego funkcji jest dla użytkownika niezwykle proste. Instalacja programu rozpoczyna się automatycznie, bezpośrednio po włożeniu płyty instalacyjnej CD-ROM. To nie więcej niż kilkanaście sekund.

 

Przejrzysty i prosty w obsłudze program, który umożliwia sprawne i szybkie wystawianie faktur.
– Szybka i łatwa instalacja – Możliwość instalacji i uruchamiania programu WAPRO Fakturka z nośników pamięci flash, pamięci USB, kart SD) ułatwia przenoszenie danych i umożliwia wykorzystywanie aplikacji na wielu komputerach, we wszystkich miejscach świadczenia usług.
– Prosta i intuicyjna obsługa – Ilość funkcji programu została świadomie ograniczona do niezbędnego minimum, tak aby program był maksymalnie prosty w obsłudze i przejrzysty, a przyswojenie jego funkcji przez użytkownika szybkie i naturalne.
– Optymalna ilość informacji,
– Szybka i sprawna wymiana danych z księgowością – Współpraca z WAPRO Kaper i WAPRO Fakir pozwala na proste przenoszenia danych do programów finansowo-księgowych.
– Wysoka jakość dostępna w bardzo rozsądnej cenie.

 

Produkt możesz kupić z rabatem co najmniej 10%!

Sprawdź wszystkie nasze promocje i wybierz dla siebie ten najlepszy kod rabatowy! Później wpisz go w koszyku zakupów, aby otrzymać rabat.

Możliwości

Przykład 1:

Pan Adam posiada działalność gospodarczą, która zarejestrowana jest w jego mieszkaniu w Rzeszowie. Pan Adam ma tam swój gabinet, gdzie zajmuje się projektowaniem ulotek reklamowych dla sklepów spożywczych. W miesiącu pan Adam ma 2 lub 3 takie zlecenia.
WF-Faktura to program, który będzie dla niego optymalnym rozwiązaniem.

Przykład 2:

Pan Jan prowadzi swoją firmę remontową. Zatrudnia 40 osób, głównie na umowę zlecenie. Pan Jan w miesiącu dostaje 1 lub 2 duże zlecenia. Ich realizacja trwa często do kilku miesięcy. W prowadzeniu firmy pomaga mu żona, która jest z wykształcenia księgową.
Aby w sposób samodzielny właściwie prowadzić swoją firmę pan Jan potrzebuje następujących programów:
– WF-Fakturka – program idealny do wystawiania faktur,
– WF-KaPeR Biznes – księga podatkowa. Jest to program, dzięki któremu żona pana Jana może przygotować wynagrodzenia, jak również tworzyć odpowiednie dokumenty do Urzędu Skarbowego i deklaracje ZUS,
– WF-FaKiR BIZNES – to narzędzie doskonałe do księgowania dokumentów oraz tworzenia deklaracji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Asseco WAPRO Fakturka Start”