Asseco WAPRO Analizy Prestiż

1 990,00  1 900,00  netto

System analityczny umożliwiający wszechstronną kontrolę działania firmy. Funkcjonalny i nowoczesny. WAPRO-Analizy to program, który stanowi funkcjonalne uzupełnienie innych aplikacji z systemu Asseco WAPRO.

Dzięki niemu szybko i skutecznie przeanalizujesz kondycję swojej firmy – śledź wskaźniki, lepiej kontroluj stan firmy, skuteczniej analizuj i prognozuj.

System analityczny umożliwiający wszechstronną kontrolę działania firmy. Funkcjonalny i nowoczesny.

WAPRO Analizy to program, który stanowi funkcjonalne uzupełnienie innych aplikacji z systemu Asseco WAPRO. Oprogramowanie umożliwia analizę danych, które wcześniej zgromadzone zostały w bazach poszczególnych aplikacji. To z kolei pozwala na tworzenie wszechstronnych analiz, szybkich i dynamicznych w postaci tabelarycznych zestawień, jak również wykresów. Poprzez analizy, które powstają w oparciu o dane finansowe i handlowe firmy możliwe jest uzyskanie w pełni kompleksowych wskaźników i wyników w jednym miejscu. Stanowią one doskonałą analizę działania firmy.

Program WAPRO Analizy powstał z myślą o przedsiębiorstwach, gdzie bardzo ważna jest szybka analiza danych. By jeszcze bardziej dobrać pogram do swoich potrzeb i oczekiwań aplikacja dostępna jest w wariantach Pewstiż. Nasi eksperci pomogą dobrać rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w Twojej firmie. Bez względu na to jaki wariant zostanie wybrany WAPRO Analizy to szereg zalet i rozwiązań, do których zaliczamy m.in.:

  • Wszystkie niezbędne dane w jednej aplikacji. Chcesz mieć wszystko pod kontrolą? Program daje możliwość dostępu do danych handlowych i finansowych firmy w ramach jednej aplikacji.
  • Informacje aktualizowane na bieżąco. Wszystkie analizy dokonywane są bezpośrednio w bazach źródłowych. Oznacza to brak czasochłonnego importowania danych.
  • Błyskawiczny dostęp do wiedzy. Narzędzia analityczne programu WAPRO Analizy pozwalają na analizę danych według dowolnych kryteriów. Informacje możesz grupować, sortować, filtrować i porównywać. A wszystko to zaprezentujesz w dowolnych przekrojach.
  • Dynamiczną zmianę zakresu i układu analizy. Program daje możliwość przeprowadzenia dynamicznej zmiany zakresu, układu i szczegółowości w prezentowanych informacjach. Oprócz tego otrzymujesz możliwość agregacji danych. Oznacza to obserwację trendów, zmian systemowych i porównywania danych w różnych okresach.
  • Wsparcie specjalistów. Wszystkie analizy w systemie WAPRO Analizy są zaprojektowane przez specjalistów. Dzięki temu możesz od razu wykorzystać nowoczesne i funkcjonalne zestawy szablonów lub dowolnie je modyfikować i tworzyć własne analizy.
  • Zwiększenie skuteczności w działaniach firmy. WAPRO Analizy pozwoli Ci śledzić wskaźniki, kontrolować stan firmy i dokonywać skutecznych analiz i prognozować dalsze wydarzenia.

WAPRO Analizy pozwoli Ci uzyskać niezbędne zestawienia, które nie są dostępne w innych aplikacjach. Dzięki temu możesz m.in. zestawiać całkowite koszty zakupu lub sprzedaży netto w danym okresie i analizować je pod różnym kątem. Analizując dane możesz dzieląc firmę na odziały, magazyny lub asortyment od producenta, dostawcę i inne czynniki. Z naszym programem stworzysz zestawienia i listy najlepiej i najgorzej sprzedających się towarów (np. w magazynach, punktach sprzedaży, u handlowców itp.). Wszystkie niezbędne informacje dostępne są w ułożonej, hierarchicznej strukturze.

kresach.

 

To co zyskasz:

– Zawsze aktualne informacje
– Wszystkie dane w jednej aplikacji
– Szybki i łatwy dostęp do wiedzy
– Analizy zaprojektowane przez specjalistów
– Większa skuteczność działania firmy

Wymagania sprzętowe

Zalecane wymagania sprzętowe i programowe przedstawiają się następująco:

Instalacja wielostanowiskowa:

Serwer:
Komputer z procesorem 2 GHz zalecane szybsze kompatybilne z x86 lub x64
4 GB RAM lub więcej
2 GB wolnego miejsca na dysku
napęd DVD, karta graficzna XGA/XVGA
Windows 2012 Server lub nowszy
SQL Server 2012 lub nowszy
.NET Framework 3.5 SP1
Windows Installer 4.5 lub nowszy
Stanowisko:
Komputer z procesorem 2GHz kompatybilny z x86 lub x64
2GB RAM
1GB wolnego miejsca na dysku
karta graficzna XGA/XVGA
Windows Vista lub Windows 7, Windows 8 lub 8.1, Windows 10

Aktualizacja WAPRO Analizy Prestiż

Jeżeli chcesz zaktualizować swój program kliknij tu > Asseco WAPRO Analizy Prestiż aktualizacja

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Asseco WAPRO Analizy Prestiż”