Asseco WAPRO B2C

179,00  netto

Nowoczesna i funkcjonalna platforma e-commerce umożliwiająca tworzenie sklepów internetowych w pełni zintegrowana z programem WAPRO Mag. Już teraz zacznij zwiększać swoje zyski i załóż swój własny sklep.

Co zyskujesz dzięku platformie abStore? szybkie i proste uruchomienie systemu łatwe prowadzenie sklepu internetowego integrację z aplikacją magazynowo-sprzedażową przejrzyste zarządzanie wyglądem sklepu i ofertą współpracę z aplikacjami zewnętrznymi

Kategoria:

Platforma handlowa umożliwiająca szybkie uruchamianie i łatwe prowadzenie sklepów internetowych

Nowy kanał sprzedaży – sklep internetowy – WAPRO B2C to rozwiązanie dla użytkowników systemu WAPRO Mag, chcących rozszerzyć swoją dotychczasową działalność handlową, przygotowane tak aby ułatwić proces zakładania sklepu oraz w pełni wykorzystać integrację rozwiązań.

Pełna integracja z WAPRO Mag- dwukierunkowa wymiana danych pozwala na zarządzanie sklepem w całości z poziomu programu magazynowo-sprzedażowego, a zamówienia i zakończone aukcje Allegro rejestrowane w WAPRO B2B pojawiają się jako zamówienia w WAPRO Mag.

WAPRO B2C jako usługa – sklep jest utrzymywany w infrastrukturze własnej (Data Center) Asseco Business Solutions i rozliczany miesięcznie w modelu abonamentowym.

 

Podana cena dotyczy wykupienia abonamentu na okres 30 dni.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Asseco WAPRO B2C”