Asseco WAPRO B2B

229,00  netto

Nowoczesna i funkcjonalna platforma e-commerce umożliwiająca tworzenie sklepów internetowych w pełni zintegrowana z programem WAPRO Mag. Już teraz zacznij zwiększać swoje zyski i załóż swój własny sklep.

Co zyskujesz dzięku platformie abStore? szybkie i proste uruchomienie systemu łatwe prowadzenie sklepu internetowego integrację z aplikacją magazynowo-sprzedażową przejrzyste zarządzanie wyglądem sklepu i ofertą współpracę z aplikacjami zewnętrznymi

Kategoria:

Platforma WAPRO B2B – łatwa współpraca biznesowa przez internet

Internetowa współpraca biznesowa i e-sklep – WAPRO B2B to nowoczesna platforma współpracy biznesowej, umożliwiająca szybkie uruchomienie i łatwe prowadzenie zarówno handlu hurtowego jak i sklepu internetowego.

Pełna integracja z WAPRO Mag dwukierunkowa wymiana danych pozwala na zarządzanie sklepem w całości z poziomu programu magazynowo-sprzedażowego a zamówienia wystawione z poziomu WAPRO B2B pojawiają się jako zamówienia w WAPRO Mag.

WAPRO B2B jako usługa – sklep jest utrzymywany w infrastrukturze własnej (Data Center) Asseco Business Solutions i rozliczany miesięcznie w modelu abonamentowym.

 

WAPRO B2B zaprojektowaliśmy z myślą o Twoim komforcie pracy. Dlatego skonsolidowaliśmy go z systemem magazynowo-sprzedażowym WAPRO Mag, by usprawnić kontrolę Twoich stanów magazynowych oraz zamówień. WAPRO B2B zintegrowaliśmy też z Google Analytics, serwisami płatności, a nawet z Facebookiem. Zarządzanie architekturą, wyglądem i ofertą handlową platformy jest intuicyjne. Panel administracyjny jest przyjazdy i czytelny. Samodzielne uruchomienie i skonfigurowanie internetowej platformy współpracy z partnerami biznesowymi nie będzie problemem.

Podana cena dotyczy wykupienia abonamentu na okres 30 dni.

Możliwości

O przewadze konkurencyjnej WAPRO B2B świadczy jego bogaty zakres funkcjonalny oraz wykorzystanie w nim najnowszych technologii informatycznych, zgodne z obowiązującymi na rynku trendami. Masz więc do czynienia z unikatowym produktem i wysokiej klasy rozwiązaniem e-commerce kierowanym do obsługi kanału B2B.

Platforma WAPRO B2C/B2B udostępnia swoim użytkownikom wsparcie dla technologii RWD (z ang. Responsive Web Design) czyli projektowanie responsywnych stron www w taki sposób aby były one prawidłowo wyświetlane na wszystkich typach urządzeń np. komputerach stacjonarnych, laptopach tabletach czy smartfonach. Wykorzystany został framework Bootstrap, który jest powszechny na całym świecie w zakresie projektowania stron www oraz platform e-commerce. Umożliwia on efektywne budowanie stron a co najważniejsze dzięki swojej popularności otwiera możliwość pozyskania usług projektowania wyglądu sklepu przez wiele firm i specjalistów. Podejście takie daje duże możliwości znalezienia najlepszej oferty ostylowania sklepu u dowolnego wykonawcy.

Najważniejsze funkcje:

-obsługa wielu magazynów

– wiele kont dla kontrahenta

– personalizacja ofert

– transfer cenników indywidualnych

– informacje o fakturach i rozrachunkach

– obsługa wielu jednostek

– ergonomia

– obsługa limitów kupieckich

– integracja zwrotna zamówień

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Asseco WAPRO B2B”