Planowanie dostaw i analiza rotacji

1 980,00  netto

Raport (Bill of materials) wylicza zapotrzebowanie na materiały, półprodukty i wyroby gotowe. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie – za pomocą zestawienia Excel można bowiem zobaczyć jakie materiały i jakie ilości będą potrzebne do tego, aby wyprodukować końcowy produkt.

Raport (Bill of materials) wylicza zapotrzebowanie na materiały, półprodukty i wyroby gotowe. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie – za pomocą raportu można bowiem zobaczyć jakie materiały i jakie ilości będą potrzebne do tego, aby wyprodukować końcowy produkt.

Raport uwzględnia:
– wszystkie magazyny,
– ustalone stany minimalne oraz stany maksymalne.
To właśnie na tej podstawie wyliczone zostają później poszczególne produkty wraz z wykazem indeksów handlowych oraz jednostek miary.

Nasz raport wychwytuje również nadmiar i niedobór danych pozycji. Raport zawiera także wskaźnik rotacji towarów – takie rozwiązanie pozwala planowanie dostaw w sposób optymalny. Stany magazynowe można na bieżąco kontrolować i dysponować taką ilością materiałów, która będzie zgodna z potrzebami produkcji. Raport posiada też rozbudowane opcje wyszukiwania oraz segregowania danych.

Polecamy Ci ten produkt, jeżeli:
– prowadzisz przedsiębiorstwo produkcyjne,
– prowadzisz firmę, która realizuje zlecenia produkcyjne,
– zajmujesz się komplementacją produktów i analizą tych zagadnień

Może być przedstawiony zarówno w formie arkusza kalkulacyjnego, jak również Crystal Reports. Dostępna jest również opcja bardziej zaawansowanej rozbudowy i konfiguracji, dzięki czemu raport możemy przystosować w pełni do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Wymagania:
Program WAPRO-Mag w wersji Prestiż Plus lub Prestiż.

Podana cena obejmuje podpięcie raportu oraz jego konfigurację w programie WAPRO-Mag.