Oferta imienna ze zdjęciami

480,00  netto

Funkcjonalny raport dedykowany do programu WAPRO-Mag, oparty o Crystal Reports. Umożliwia wydruk zamówienia w formie przejrzystej oferty wraz ze zdjęciami podpiętymi w kartotece asortymentowej. Wydruk lub zapisanie raportu w formie elektronicznej jest tutaj niezwykle proste.

Funkcjonalny raport dedykowany do programu WAPRO-Mag, oparty o Crystal Reports. Umożliwia wydruk zamówienia w formie przejrzystej oferty, wraz ze zdjęciami podpiętymi w kartotece asortymentowej.

Wydruk lub zapisanie raportu w formie elektronicznej jest tutaj niezwykle proste – wystarczy w programie utworzyć zamówienie, a następnie je wydrukować w naszej formatce. Zdjęcie pobierane jest do raportu automatycznie. Jest to główne zdjęcie przypięte do towaru. Jeżeli jest ich kilka to zawsze pobrane zostaje zdjęcie, które ustawione jest właśnie jako główne. Zaciągane są pliki w formacie jpg.

Nasz raport to szybkie tworzenie czytelnych raportów. Jest to rozwiązanie doskonałe dla każdej firmy, której zależy na tym, aby praca wykonywana była sprawnie, szybko i z wykluczeniem ewentualnych błędów.

Cena obejmuje przygotowanie jednego raportu. Format wybrać można spośród przedstawionych dwóch wzorów. Za dopłatą możemy jednak zmodyfikować raport zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i wymaganiami. Wydruk może zawierać dodatkowe elementy, kolumny, może mieć też inny wygląd. Istnieje też możliwość umieszczenia dwóch formatek wzoru, aby przy wydruku wybierać ten dowolny.

Podana cena obejmuje też podpięcie raportu oraz jego skonfigurowanie w programie WAPRO-Mag.