Fotograf – kontrola magazynu WAPRO Mag

1,00  netto

Fotograf – program przeznaczony dla użytkowników WAPRO-Mag, na platformę Android. Doskonale współpracuje z każdą wersją WAPRO-Mag. Umożliwia szybki podgląd informacji o artykułach, które ulokowane są w bazie oraz daje mozliwość wrzucenia zdjęć produktów bezpośrednio z telefonu czy tabletu.

Fotograf – program przeznaczony dla użytkowników WAPRO-Mag, na platformę Android.

Fotograf doskonale współpracuje z programem WAPRO-Mag dla Windows. Umożliwia podgląd informacji o artykułach, które ulokowane są w bazie. Przy użyciu programu skanuje się kody kreskowe, na podstawie których wyświetlane są później stosowne informacje o produkcie.

Dodatkowo opcja fotografa umożliwia z poziomu aplikacji robienie zdjęć oraz szybkie wgrania ich bezpośrednio do bazy.

Program skonfigurować można dowolnie, aby mógł pracować na różnych bazach danych oraz na wielu urządzeniach z systemem Android.

Funkcjonalność:
Aplikacja posiada wiele różnych opcji modyfikacji. Jest to bardzo wygodne, ponieważ program można dostosować do indywidualnych potrzeb firmy i użytkowników. Po zeskanowaniu kodu kreskowego możliwe jest poznanie szczegółowych informacji o danym produkcie, a w tym między innymi jego ceny, indeksu handlowego i katalogowego, opisu produktu. Program umożliwia zrobienie zdjęcia produktu i dodania go do bazy danych w WAPRO-Mag.

Korzyści płynące z wykorzystania aplikacji Fotograf:
– szczegółowa kontrola nad towarem znajdującym się w magazynie,
– szybkie i w pełni automatyczne dodawanie zdjęć produktów do bazy,
– przegląd informacji o produktach,
– spełnia podstawowe funkcje kolektora danych.

Technologia:
Jest to aplikacja, która działa na urządzeniach z systemem Android. Wymiana danych możliwa jest tutaj poprzez wykorzystanie usług sieciowych. Aplikacja działa też w obrębie sieci bezprzewodowej na terenie przedsiębiorstwa. Fotograf opiera się na współpracy z oprogramowaniem WF-Mag. Aplikację można rozbudować w zależności od wymagań i potrzeb klienta.

Wymagania:
–  WAPRO-Mag dla Windows, wersja 7.60.x lub wyższa,
–  urządzenie pracujące na systemie Android w wersji minimum 4.1,
–  urządzenie, które wyposażone jest w aparat o minimalnej rozdzielczości 3.0 Mpix,
– sprzęt, który posiada diodę doświetlającą, która umożliwi wykonywanie skanów nawet w tych trudnych warunkach oświetleniowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Fotograf – kontrola magazynu WAPRO Mag”