FedEx Integrator

480,00  netto

FedEx Integrator To aplikacja w pełni zintegrowana z WAPRO-Mag, która służy do nadawania przesyłek kurierskich w systemie FedEx. Program jest niezwykle funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Umożliwia pełną integrację z przewoźnikiem w zakresie wysyłki.

FedEx Integrator

To aplikacja w pełni zintegrowana z WAPRO-Mag, która służy do nadawania przesyłek kurierskich w systemie FedEx. Program jest niezwykle funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Umożliwia wygenerowanie etykiety na przesyłkę, listu przewozowego i dokumentu wydania – na podstawie zamówień (lub opcjonalnie na podstawie faktur sprzedaży). Aplikacja poprzez możliwość połączenia się z serwisem FedExpobiera oraz aktualizuje dane klientów. Cały proces realizowany jest z poziomu aplikacji – to tam wypełniamy formularz i wskazujemy wszystkie powiązane zamówienia. Nie ma tutaj konieczności wykorzystania oprogramowania WAPRO-Mag.

Aby program działał poprawnie konieczne jest posiadanie/zarejestrowanie konta po stronie firmy kurierskiej FedEx. Dzięki temu możemy bez przeszkód nadawać stosowne zlecenia kurierom.

Korzyści z użytkowania aplikacji FedEx Integrator:
– szybka i zawsze sprawna obsługa zamówień,
– intuicyjne i bezbłędne wypełnienie formularza,
– gotowe wydruki wszystkich niezbędnych dokumentów.

Technologia:
Technologia oprogramowania oparta jest przede wszystkim na współpracy z dokumentami WAPRO-Mag, czyli zamówieniami. Istnieje tutaj możliwość rozbudowy lub modyfikacji aplikacji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami.

Wymagania:
– WAPRO-MAG dla Windows w wersji od 7.60x, dowolny wariant,
– połączenie internetowe.

Cena obejmuje licencję dla 1 stanowiska komputerowego. Każde następne stanowisko jest dostępne w cenie 340zł netto/418,20zł brutto.