Druk TAX FREE na formularzu

290,00  netto

Druk TaxFree na formatce dedykowanej lub w formacie A4. Jest to raport, dzięki któremu można wystawić TaxFree dla podróżnych bezpośrednio z programu WAPRO-Mag w wersji PRESTIŻ i PRESTIŻ PLUS.

Druk TaxFree na formatce dedykowanej (zielonej) lub na kartce A4.

Jest to raport, dzięki któremu można wystawić TaxFree dla podróżnych bezpośrednio z programu WAPRO-Mag – zarówno w wersji PRESTIŻ, jak i PRESTIŻ PLUS.

Dokładne wypełnienie TaxFree jeszcze nigdy nie było tak proste! Druk Tax Free nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania!

Raport w sprawny sposób wprowadza dane oraz pola wartości dla konkretnej operacji. W załączniku prezentujemy ten standardowy druk TaxFree, na który składać się będą wartości generowane dzięki raportowi do programu WAPRO-Mag. Z pomocą naszego raportu wszystkie treści w polach formularza są automatycznie przenoszone oraz drukowane na stosowny druk – w tym przypadku na zielony druk TaxFree.

Poza samym drukiem TaxFree na formularzu dostępna jest też opcja konfiguracji raportu indywidualnego przy użyciu Crystal Reports na przykład w wersji PDF. Można wtedy wydrukować TaxFree w formacie A4 z poziomu WF-Maga.

W przypadku zakupu prosimy o wybór wariantu wydruku TaxFree – PDF czy nadruk na zielonej formatce. Podana cena dotyczy jednego wariantu.

Cena produktu obejmuje zarówno podpięcie, jak również skonfigurowanie raportu w programie WAPRO-Mag.