Asseco WAPRO Mag Mobile 2

1 390,00  1 320,00  netto

Mobilna firma WAPRO-Mag Mobile 2 to aplikacja przeznaczona dla handlowców mobilnych. WAPRO-Mag Mobile to optymalna oferta dla wszystkich firm działających w segmencie MŚP, które dostrzegają szereg korzyści wynikających ze stosowania technologii mobilnej. Prosta i funkcjonalna aplikacja oferująca mnóstwo funkcjonalności, umożliwi ci realizację sprzedaży w każdym miejscu i o każdej porze.

Mobilna firma WAPRO-Mag Mobile 2 to aplikacja przeznaczona dla handlowców mobilnych.

WAPRO-Mag Mobile 2 to oferta dla wszystkich firm działających w segmencie MSP, które dostrzegają szereg korzyści wynikających ze stosowania technologii mobilnej. To bowiem ogromne ułatwienie w realizacji procesu sprzedaży, jak również szybki zdalny dostęp do informacji, niezależnie od tego, gdzie znajduje się użytkownik.

Dzięki możliwościom komunikacji poprzez Internet, komputery osobiste PDA, netbooki, tablety, GPRS, jak również nowoczesną technologię programistyczną i bazodanową, program WAPRO-Mag Mobile 2 umożliwia średnim i małym firmom wyposażyć swoich pracowników terenowych w zaawansowane rozwiązanie – idealne dla przedstawicieli handlowych i vansellerów. Zawsze w cenie adekwatnej dla sektora MSP.

Aplikacja WAPRO-Mag Mobile 2 dostępna jest w następujących wariantach:
– dla urządzeń typu smartfon lub tablet, które działają na systemie Android od wersji 2.3.5
– dla komputerów działających na systemie Windows XP, Vista, 8 lub 7.

WAPRO-Mag Mobile 2 to szerokie możliwości zastosowania. Każdy przebywający poza siedzibą firmy handlowiec, może dzięki tej aplikacji uzyskać wszystkie niezbędne w swojej pracy informacje bezpośrednio z centrali firmy. Co więcej, aplikacja jest również narzędziem dla osób zarządzających, ponieważ umożliwia lepszy nadzór nad pracownikami.

WAPRO-Mag Mobile 2 to dla handlowca przebywającego poza siedzibą firmy możliwość między innymi: zrealizowania konkretnych zamówień, zrealizowania faktury sprzedaży, wystawienia dokumentu magazynowego, czy też dokonania windykacji należności od klienta.

Wymiana danych może tutaj odbywać się poprzez wykorzystanie telefonu komórkowego oraz transmisji danych w standardach takich jak GPRS, UMTS lub EDGE.

Korzyści wynikające z zastosowania tego rozwiązania:
– szybki dostęp do wszystkich niezbędnych informacji i danych bez konieczności komunikowania się z firmą,
– istotne skrócenie czasu obsługi zamówienia – zmówienie zaraz po zarejestrowaniu może być przesłane do firmy,
– wyeliminowanie możliwości pomyłek i papierowego bałaganu – wszystko bowiem odbywa się w bardzo wygodny elektroniczny sposób,
– efektywniejsza praca handlowców w terenie – posiadają oni zawsze przy sobie wszystkie niezbędne w pracy informacje,
– znacząca redukcja kosztów – dokument wprowadzony przez handlowa natychmiast trafia do bazy w centrali, nikt nie musi już rejestrować dokumentów w systemie w firmie, nie ma konieczności odbierania faksów i telefonów,
– dzięki zastosowaniu konsoli zarządzającej możliwa jest większa kontrola nad pracownikami mobilnymi,
– to możliwość obsługi większej ilości kontrahentów.

Możliwości

Przykład:

Firma handlowa działająca w sektorze kosmetycznym, która to zajmuje się sprzedażą popularnych szamponów do włosów oraz rozmaitych kosmetyków do ciała, szukała systemu, który pomógłby usprawnić sprzedaż realizowaną przez przedstawicieli handlowych. Do tej pory wszystkie zamówienia firma realizowała telefonicznie. Handlowiec musiał udać się do sklepu, zebrać zamówienie, a następnie dzwonił do firmy i podawał niezbędne zamówienie do rezerwacji. Takie rozwiązanie generowało duże rachunki telefoniczne, a co gorsza w zamówieniach pojawiały się błędy, które spowodowane były złą komunikacją. Co więcej, podczas rozmowy z centralą okazywało się też, że jakiś produkt nie jest dostępny. Handlowiec musiał wtedy wracać do klienta, aby zaproponować mu inny produkt lub zupełnie anulować zamówienie.

Dzięki mobilnemu systemowi firma otrzymała rozwiązanie, które umożliwiło natychmiastowe sprawdzenie stanów magazynowych poprzez PDA. A tym samym możliwe było szybkie i sprawne złożenie zamówienia.

Podana cena dotyczy urządzeń takich jak smartfon lub tablet, które pracują na systemie Android od wersji 2.3.5.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Asseco WAPRO Mag Mobile 2”