Aplikacja do odczytu wyciągów bankowych e-Wyciąg

250,00  netto

Nowoczeny i funkcjonalny system wielomagazynowy przeznaczony do prowadzenia ewidencji towarowo – wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Wersja sieciowa z mozliwością rozbudowy kolejnych stanowisk.

Import wyciągów bankowych jeszcze nigdy nie był tak prosty.

 

E-Wyciąg to innowacyjna aplikacja, która stanowi nowoczesne wsparcie dla przedsiębiorców korzystających z więcej niż jednego konta bankowego.

Zautomatyzuj niskim kosztem import wyciągów i rozliczenia przelewów. Możesz to robić w każdej chwili i bez względu na okres rozliczeniowy banku. System sam zaimportuje wszystkie Twoje transakcje i automatycznie powiąże kontrahentów z bazy WAPRO-Mag z dokonanymi przelewami.

 

Sprawdź, czy ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie!

Jeśli prowadzisz mikro lub małą firmę i zlecasz księgowość wyspecjalizowanym biurom księgowym, to jest to aplikacja właśnie dla Ciebie. E-Wyciąg to bardzo prosty w obsłudze program dla WAPRO-Mag, który ułatwi zarządzanie przepływami pieniężnymi w Twojej firmie. Aplikacja jest niezwykle pomocna i funkcjonalna, a kosztuje jedyne 25zł netto/miesiąc dla obsługi jednego banku.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który ceni sobie szybki, łatwy i wygodny dostęp do informacji o dokonanych transakcjach – to jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. E-Wyciąg to aplikacja, która usprawni pracę w Twoim przedsiębiorstwie, pozwoli zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy oraz zagwarantuje sprawną komunikację pomiędzy firmą a biurem księgowym.

 

Co możesz zyskać?

  • nielimitowany dostęp do wyciągów bankowych,
  • możliwość ich dokładnej weryfikacji,
  • w pełni ujednolicony sposób importu przelewów dla wszystkich banków,
  • automatyzację w zakresie wprowadzania raportów, co wyklucza możliwość pomyłek pojawiających się w trakcie ręcznego wprowadzania raportów,
  • automatyczny system powiązań pomiędzy płatnikami a transakcjami, który możliwy jest na podstawie bazy kontrahentów zawartej w WAPRO-Mag,
  • nie ma tutaj wymogu posiadania specjalnych dostępów do tworzenia importu danych z banku.

 

Wymagania:

Aby korzystać z aplikacji e-Wyciąg niezbędne jest posiadanie oprogramowania WAPRO-Mag w wersji Prestiż, Prestiż Plus lub Start.

 

W razie pytań dotyczących prezentowanego produktu zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Aplikacja do odczytu wyciągów bankowych e-Wyciąg”