Poszukujemy marketingowca - Praca dodatkowa - Aprosystem
oferta pracy rzeszów aprosystem

Aprosystem.pl z Rzeszowa jest dostawcą rozwiązań ERP dla przedsiębiorstw od 1995 roku.

Jakie zadania?
  • tworzenie prezentacji produktów (opisy, zdjęcia)
  • ulepszanie istniejących prezentacji produktów
  • wprowadzanie na stronę
  • liczba produktów wraz z wariantami: 30
  • nowe prezentacje produktów kwartalnie 2-3 sztuki
  • rodzaj produktu: moduły oprogramowania dla przedsiębiorstw
  • stała współpraca
  • praca zdalna, połączona ze spotkaniami konsultacyjnymi w siedzibie firmy w godzinach 8-19 oraz w soboty
  • stała współpraca na podstawie umowy o dzieło lub B2B
Jakie wymagania?
  • praca na stanowisku o podobnym zakresie czynności
  • pomysłowość
  • radość czerpana z zabawy słowem i obrazem
  • dbałość o szczegóły
  • umiejętność obsługi programów koniecznych do wykonania zadania
Jak zacząć?
  • prosimy o wysłanie CV oraz przykładów realizacji na adres marketer@aprosystem.pl
  • odpowiemy na każde zgłoszenie