Wdrożenie WAPRO ERP w POLCARGO- Medyka Sp. z o.o. - Aprosystem


POLCARGO- Medyka Rzeczoznawstwo i Kontrola Towarów w Obrocie Międzynarodowym Sp. z o.o. z siedzibą w Medyce istnieje na rynku od lat pięćdziesiątych XXw. Posiada oddziały i placówki na wszystkich ważnych towarowych przejściach granicznych wschodniej Polski: Medyce i Żurawicy, Hrubieszowie, Dorohusku, Małaszewicach oraz Sławkowie na Śląsku. Dodatkowo w aktywach firmy jest dwa laboratoria pozostające do dyspozycji Klientów. Uwierzytelnieniem międzynarodowej jakości świadczonych usług jest System Zarządzania Jakością zgodny z normą EN ISO 9001:2000. Został on potwierdzony certyfikatem wydanym przez TÜV CERT w Hanowerze oraz BSI w Londynie.

Niniejszym listem potwierdzam wykonanie usług przez firmę DABKOMP Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ulicy Wspólnej 2, w zakresie instalacji i konfiguracji oprogramowania WAPRO oraz wdrożenia i szkolenia pracowników.

Zastosowane rozwiązania informatyczne pozwoliły na zwiększenie efektywności pracy pracowników, precyzyjną analitykę dostosowaną do wymagań naszej firmy poprawę stabilności i bezpieczeństwa danych.

W chwili obecnej DABKOMP Sp. z o.o. świadczy na rzecz POLCARGO- Medyka usługi doradztwa i fachowej pomocy w rozwiązywaniu wszelkich problemów dotyczących funkcjonowania oprogramowania.

Niniejszym udzielamy referencji dla DABKOMP Sp. z o.o. jako rzetelnego i solidnego partnera, który wykonał i wdrożył w/w system w ustalonym terminie i zakresie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.