Help!
Pobierz
TeamViewer'a »

Jubileusz 20-lecia firmy!

11 Czerwca 2015r

Rok 2015 to szczególna data w historii naszej firmy. Jest to rok Jubileuszowy 20-lecia istnienia na rynku. W historii firmy okres ten wypełniony był dynamicznym rozwojem, któremu towarzyszył smak sukcesu. Jesteśmy dumni z osiagnięć i zdobytej pozycji na rynku.

 

Jesteśmy dumni z zaangażowania i kreatywnosci naszych pracowników. Bez ich wiedzy i przede wszystkim poświęcenia wszystko to, co osiagneliśmy nie byłoby możliwe.

 

Nasz sukces rynkowy nie byłby możliwy bez Waszego udziału. Naszym Klientom dziękujemy za kredyt zaufania, jakim nas obdarzyliście. Dołożymy wszelkich starań, abyśmy mogli kontynuować dynamiczny rozwój naszej współpracy w kolejnych latach.

 

Wierzymy, że we współpracy z Wami- nadal będziemy mogli się rozwijać. Jest to dla nas ogromnie ważne, ponieważ to, co robimy, traktujemy nie tylko jako obowiązek- to nasza pasja oraz wyzwanie do stałego podnoszenia jakości działania.

 

Prezes Zarządu- Robert Kyc

 

 

Dabkomp

 

 

 

Z okazji Jubileuszu, Pracownicy firmy składają gratulacje i wyrazy uznania za dotychczasowe osiągnięcia. Życzymy odważnych i innowacyjnych pomysłów oraz wielu sukcesów w przyszłości licząc, że będziemy nadal ich współrealizatorami. Oby każdy krok przynosił pomyślną realizację celów i satysfakcję z ich osiągnięcia.

 

Kolejnych 20 lat! Klientom, Dostawcom, Partnerom i sobie życzymy :)

 

Promocje
Archiwum

Partnerzy

Jesteśmy Złotym Partnerem i Autoryzowanym Serwisem Asseco Wapro